WorldCat Identities

Hoogewoud, F. J.

Overview
Works: 48 works in 88 publications in 3 languages and 781 library holdings
Genres: History  Catalogs  Bibliography‡vCatalogs  Directories  Conference proceedings  Exhibition catalogs  Criticism, interpretation, etc 
Roles: Editor, Other, Correspondent, Creator
Classifications: D810.C8, 341.66
Publication Timeline
Key
Publications about  F. J Hoogewoud Publications about F. J Hoogewoud
Publications by  F. J Hoogewoud Publications by F. J Hoogewoud
Most widely held works by F. J Hoogewoud
Returned from Russia : Nazi archival plunder in Western Europe and recent restitution issues ( Book )
8 editions published between 2007 and 2013 in English and held by 181 WorldCat member libraries worldwide
Bibliotheca Rosenthaliana : treasures of Jewish booklore : marking the 200th anniversary of the birth of Leeser Rosenthal, 1794-1994 ( Book )
6 editions published between 1994 and 1996 in English and held by 137 WorldCat member libraries worldwide
Overzicht in woord en beeld van ca. zestig hoogtepunten uit de collectie van de Bibliotheca Rosenthaliana, één van de grootste verzamelingen boeken ter wereld betreffende het jodendom
A guide to libraries of Judaica and Hebraica in Europe by F. J Hoogewoud ( Book )
7 editions published between 1985 and 1987 in English and held by 72 WorldCat member libraries worldwide
Joodse filosofie tussen rede en traditie : feestbundel ter ere van de tachtigste verjaardag van Prof. dr. H.J. Heering ( Book )
3 editions published in 1993 in Dutch and held by 48 WorldCat member libraries worldwide
Auf Transport! deutsche Stationen "sichergestellter" jüdischer und freimaurerischer Bibliotheken aus Frankreich und den Niederlanden (1940 - 1949) ( Book )
2 editions published in 2005 in German and Undetermined and held by 37 WorldCat member libraries worldwide
De wereld van de Bijbel : tentoonstelling ter gelegenheid van het honderdvijftig-jarig bestaan van het Nederlandsch Bijbelgenootschap by M. A Beek ( Book )
2 editions published in 1964 in Dutch and held by 24 WorldCat member libraries worldwide
Masada en de grotten van Bar Kochba. Haags Gemeentemuseum, 24 september-21 november 1971 by Haags Gemeentemuseum ( Book )
1 edition published in 1971 in Dutch and held by 21 WorldCat member libraries worldwide
Le-ezrath Ha-am = Het volk ter hulpe : het eerste Joodse blad in 1945, Eindhoven-Amsterdam ( Book )
1 edition published in 1985 in Dutch and held by 20 WorldCat member libraries worldwide
Herdruk van het eerste joodse blad na de oorlog, gedocumenteerd en toegelicht met achtergrondartikelen
Beginnen bij de letter Beth : opstellen over het Bijbels Hebreeuws en de Hebreeuwse bijbel voor Dr. Aleida G. van Daalen ( Book )
1 edition published in 1985 in Dutch and held by 18 WorldCat member libraries worldwide
Opstellen voor de docente bijbels Hebreeuws aan de Universiteit van Amsterdam (1948-1985)
De zolders kraken! : de uitgeversfamilie Cohen te Nijmegen, Arnhem en Amsterdam, 1824-1951 by E. Z. R Cohen ( Book )
2 editions published in 2001 in Dutch and held by 18 WorldCat member libraries worldwide
Over de Nijmeegse leesbibliotheek van Godert Ezechiël Cohen II (1803-1876) en de in totaal zeven uitgeverijen die hieruit zijn voortgekomen. De bedrijfsvoering - een grote oplage tegen een lage prijs - was voor een deel oorzaak van de grote invloed die dit bedrijf heeft gehad op het leesgedrag in Nederland. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd dit joodse bedrijf geliquideerd. Na de bevrijding zette Esther Z.R. Cohen, achterkleindochter van de oprichter, de zaak nog tot 1951 voort onder de naam 'Uitgeverij Phoenix (gebr. E. & M. Cohen). Na een aantal naamsveranderingen, die voortkwamen uit verkoop nam Unieboek b.v. te Bussum in 1976 het bedrijf definitief over. Dit rijk geïllustreerde boek geeft een globale firmageschiedenis en werd samengesteld op basis van nagelaten materiaal van Esther Cohen
Om voor te lezen: Miqra : bundel voor F.J. Hoogewoud ( Book )
3 editions published in 2005 in Dutch and held by 16 WorldCat member libraries worldwide
Ex libris in exil : Duits-joodse vluchtelingen in Nederland 1933-1940 ( Book )
3 editions published in 2011 in Dutch and held by 15 WorldCat member libraries worldwide
Vita sine libris mors est : Joodse exlibriscultuur in Nederland by J Aarts ( Book )
4 editions published in 2007 in Dutch and held by 15 WorldCat member libraries worldwide
Het lied dat nooit verstomde : vier eeuwen doopsgezinde liedboekjes : catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling by P Visser ( Book )
2 editions published in 1988 in Dutch and held by 13 WorldCat member libraries worldwide
Gids voor onderzoek naar de geschiedenis van de joden in Nederland ( Book )
1 edition published in 2000 in Dutch and held by 11 WorldCat member libraries worldwide
Beter méér dan één... : de bijbel in het Nederlands ( Book )
2 editions published in 2009 in Dutch and held by 9 WorldCat member libraries worldwide
Auf Transport! : Deutsche Stationen "sichergestellter" jüdischer und freimaurerischer Bibliotheken aus Frankreich und den Niederlanden ( Book )
2 editions published in 2005 in German and held by 8 WorldCat member libraries worldwide
De Tempel van Jeruzalem : beeldvorming door de eeuwen heen ( Book )
1 edition published in 1990 in Dutch and held by 6 WorldCat member libraries worldwide
Catalogus bij de tentoonstelling over modellen en maquettes van de Tempel te Jeruzalem
 
moreShow More Titles
fewerShow Fewer Titles
Audience Level
0
Audience Level
1
  Kids General Special  
Audience level: 0.67 (from 0.24 for Beginnen b ... to 0.90 for A guide to ...)
Alternative Names
F.J.H 1941-
Hoogewoud, .. 1941-
Hoogewoud, F.J.
Hoogewoud F. J. 1941-....
Hoogewoud, Frederik 1941-
Hoogewoud, Frederik J. 1941-
Hoogewoud, Frits
Hoogewoud Frits 1941-....
Hoogewoud, Frits J.
Languages
Dutch (27)
English (27)
German (3)
Covers