přejít na obsah
An abstract approach to manifolds ... Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

An abstract approach to manifolds ...

Autor Albert W Tucker
Vydavatel: Princeton, 1933.
Dizertace: Ph. D. Princeton University 1932
Vydání/formát:   Kvalifikační práce : Thesis/dissertation : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Typ materiálu: Thesis/dissertation
Typ dokumentu: Book
Všichni autoři/tvůrci: Albert W Tucker
OCLC číslo: 12812301
Poznámky: "Reprinted from the Annals of mathematics, series 2, vol. 34, number 2."
Popis: 1 preliminary leaf, 191-243 pages diagrams 26 cm
Odpovědnost: by Albert William Tucker.

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.

Podobné dokumenty

Související předmětová hesla:(1)

Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


<http://www.worldcat.org/oclc/12812301>
bgn:inSupportOf""
library:oclcnum"12812301"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
rdf:typebgn:Thesis
rdf:typeschema:Book
rdf:valueUnknown value: deg
schema:about
schema:about
schema:creator
schema:datePublished"1933"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/348441508>
schema:inLanguage"en"
schema:name"An abstract approach to manifolds ..."@en
schema:publication
wdrs:describedby

Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.