doorgaan naar inhoud
An abstract approach to manifolds ... Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

An abstract approach to manifolds ...

Auteur: Albert W Tucker
Uitgever: Princeton, 1933.
Proefschrift: Ph. D. Princeton University 1932.
Editie/Formaat:   Scriptie/Proefschrift : Scriptie/Dissertatie : EngelsAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre: Scriptie/Dissertatie
Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: Albert W Tucker
OCLC-nummer: 12812301
Opmerkingen: "Reprinted from the Annals of mathematics, series 2, vol. 34, number 2."
Beschrijving: 1 preliminary leaf, 191-243 pages diagrams 26 cm
Verantwoordelijkheid: by Albert William Tucker.

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.

Vergelijkbare items

Verwante onderwerpen:(1)

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.