přejít na obsah
Algebra of Fuzzy Bitopology
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Algebra of Fuzzy Bitopology

Autor Q Li; Z Deng
Vydání/formát: Článek Článek : English
Zdroj:JOURNAL OF FUZZY MATHEMATICS, 15, no. 1, (2007): 131-140
Databáze:British Library Serials
Hodnocení:

podle 1 hodnocení 1 zobrazit recenzi

 

&AllPage.SpinnerRetrieving;

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Typ dokumentu: Article
Všichni autoři/tvůrci: Q Li; Z Deng
ISSN:1066-8950
BL označení regálu:4986.920000
Poznámka o jazyku: English
Jednoznačný identifikátor: 207472683
Ocenění:

Recenze

Recenze vložené uživatelem

Recenze uživatele WorldCat (1)

Fuzzy Bitopology

od sahadat_math (Publikoval uživatel WorldCat 2012-12-04) Špatné Trvalý odkaz

Dear Sir

I am Sahadat hossain. I work on fuzzy bitopology. Please send me your book "Algebra on fuzzy bitopology"

  • Byla pro vás tato recenze užitečná?
  •   
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.