doorgaan naar inhoud
Algebra of Fuzzy Bitopology
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Algebra of Fuzzy Bitopology

Auteur: Q Li; Z Deng
Editie/Formaat: Artikel Artikel : Engels
Publicatie:JOURNAL OF FUZZY MATHEMATICS, 15, no. 1, (2007): 131-140
Database:British Library Serials
Beoordeling:

gebaseerd op 1 waardering(en) 1 met een beoordeling

 

&AllPage.SpinnerRetrieving;

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Soort document: Artikel
Alle auteurs / medewerkers: Q Li; Z Deng
ISSN:1066-8950
BL-plaatsingscode:4986.920000
Taalopmerking: English
Uniek kenmerk: 207472683
Onderscheidingen:

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Beoordelingen van WorldCat-gebruikers (1)

Fuzzy Bitopology

door sahadat_math (Gepubliceerd door gebruiker WorldCat 2012-12-04) Matig Permalink

Dear Sir

I am Sahadat hossain. I work on fuzzy bitopology. Please send me your book "Algebra on fuzzy bitopology"

  • Had u iets aan deze beoordeling?
  •   
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.