přejít na obsah
Annals of mathematics. Series 2. Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Annals of mathematics. Series 2.

Vydavatel: Princeton (N.J.) : Princeton University Press.
Vydání/formát:   Časopis : Periodical : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Najít online exemplář

Odkazy na tento dokument

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Žánr/forma: Zeitschrift
Typ materiálu: Periodical, Internetový zdroj
Typ dokumentu: Časopis / noviny, Internet Resource
ISSN:0003-486X
OCLC číslo: 609871216
Poznámky: Ort und Verlag wechselnd.
Digitalisierung älterer Jahrgänge: JSTOR.
Vol. 142, no. 3(1995) enthält Register zu Vol. 133(1991)-142(1995).

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.

Podobné dokumenty

Související předmětová hesla:(2)

Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.