doorgaan naar inhoud
Annals of mathematics. Series 2. Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Annals of mathematics. Series 2.

Uitgever: Princeton (N.J.) : Princeton University Press.
Editie/Formaat:   Tijdschrift, magazine : Periodiek : EngelsAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een online exemplaar

Links naar dit item

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Zeitschrift
Genre: Periodiek, Internetbron
Soort document: Tijdschrift / Magazine / Krant, Internetbron
ISSN:0003-486X
OCLC-nummer: 609871216
Opmerkingen: Ort und Verlag wechselnd.
Digitalisierung älterer Jahrgänge: JSTOR.
Vol. 142, no. 3(1995) enthält Register zu Vol. 133(1991)-142(1995).

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.

Vergelijkbare items

Verwante onderwerpen:(2)

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


<http://www.worldcat.org/oclc/609871216>
library:oclcnum"609871216"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
rdf:typeschema:MediaObject
rdf:typeschema:Periodical
rdf:typeschema:CreativeWork
schema:about
schema:datePublished"1899/9999"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/478031478>
schema:inLanguage"en"
schema:name"Annals of mathematics. Series 2."
schema:publication
schema:publisher
schema:workExample
wdrs:describedby

Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.