doorgaan naar inhoud
Canadian journal of mathematics Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Canadian journal of mathematics

Auteur: Canadian Mathematical Society.
Uitgever: Ottawa : Canadian Mathematical Society.
Editie/Formaat:   eTijdschrift/eMagazine : EngelsAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een online exemplaar

Links naar dit item

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Revistes electròniques
Genre: Internetbron
Soort document: Internetbron, Tijdschrift / Magazine / Krant
Alle auteurs / medewerkers: Canadian Mathematical Society.
OCLC-nummer: 807912235
Opmerkingen: Títol paral·lel: Journal canadien de mathématiques.
Descripció basada en: Vol. 49, no. 1 (1997), el 16 d'abr. 2002.
Andere titels: Journal canadien de mathématiques
CMS Publications.
Meer informatie:

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.

Vergelijkbare items

Verwante onderwerpen:(2)

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/807912235> # Canadian journal of mathematics
    a schema:Periodical, schema:MediaObject, schema:CreativeWork ;
   library:oclcnum "807912235" ;
   library:placeOfPublication <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Place/ottawa> ; # Ottawa
   library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/onc> ;
   rdfs:seeAlso <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#CreativeWork/cms_publications> ; # CMS Publications.
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Topic/revistes> ; # Revistes
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Topic/matematica> ; # Matemàtica
   schema:alternateName "Journal canadien de mathématiques" ;
   schema:contributor <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Organization/canadian_mathematical_society> ; # Canadian Mathematical Society.
   schema:datePublished "1949/9999" ;
   schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/54608946> ;
   schema:genre "Revistes electròniques" ;
   schema:inLanguage "en" ;
   schema:name "Canadian journal of mathematics" ;
   schema:productID "807912235" ;
   schema:publication <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/807912235#PublicationEvent/ottawa_canadian_mathematical_society> ;
   schema:publisher <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Agent/canadian_mathematical_society> ; # Canadian Mathematical Society.
   schema:url <http://www.journals.cms.math.ca/CJM/> ;
   schema:url <http://journals.cms.math.ca/CJM/> ;
   wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/807912235> ;
    .


Related Entities

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Agent/canadian_mathematical_society> # Canadian Mathematical Society.
    a bgn:Agent ;
   schema:name "Canadian Mathematical Society." ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/54608946#Organization/canadian_mathematical_society> # Canadian Mathematical Society.
    a schema:Organization ;
   schema:name "Canadian Mathematical Society." ;
    .

<http://journals.cms.math.ca/CJM/>
   rdfs:comment "Accés restringit als usuaris de la UB" ;
    .

<http://www.journals.cms.math.ca/CJM/>
   rdfs:comment "Accés restringit als usuaris de la UAB" ;
    .


Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.