přejít na obsah
Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 1 (1837-1853) Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 1 (1837-1853)

Autor James Joseph Sylvester
Vydavatel: New York, N.Y. : Chelsea, 1973.
Vydání/formát:   Kniha : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

 

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Typ dokumentu: Book
Všichni autoři/tvůrci: James Joseph Sylvester
ISBN: 0828402531 9780828402538
OCLC číslo: 25314934
Popis: xii, 659 p. ; 25 cm.

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


<http://www.worldcat.org/oclc/25314934>
library:oclcnum"25314934"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
owl:sameAs<info:oclcnum/25314934>
rdf:typeschema:Book
schema:creator
schema:datePublished"1973"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/1037384431>
schema:inLanguage"en"
schema:name"Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 1 (1837-1853)"
schema:numberOfPages"659"
schema:publisher
schema:url
schema:workExample

Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.