doorgaan naar inhoud
Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 2. (1854-1873) Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 2. (1854-1873)

Auteur: James Joseph Sylvester
Uitgever: New York, N.Y. : Chelsea, 1973.
Editie/Formaat:   Boek : EngelsAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: James Joseph Sylvester
ISBN: 0828402531 9780828402538
OCLC-nummer: 25304007
Beschrijving: xvi, 746 p. ; 25 cm.

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


<http://www.worldcat.org/oclc/25304007>
library:oclcnum"25304007"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
owl:sameAs<info:oclcnum/25304007>
rdf:typeschema:Book
schema:creator
schema:datePublished"1973"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/1037384433>
schema:inLanguage"en"
schema:name"Collected mathematical papers of James Joseph Sylvester. Vol. 2. (1854-1873)"
schema:numberOfPages"746"
schema:publisher
schema:url
schema:workExample

Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.