doorgaan naar inhoud
Development of the Minkowski geometry of numbers. Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Development of the Minkowski geometry of numbers.

Auteur: Harris Hancock
Uitgever: New York, Dover Publications [1964, ©1939]
Editie/Formaat:   Boek : EngelsAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Aanvullende fysieke materiaalsoort: Online version:
Hancock, Harris, 1867-1944.
Development of the Minkowski geometry of numbers.
New York, Dover Publications [1964, c1939]
(OCoLC)624467665
Genoemd persoon: H Minkowski; Hermann Minkowski; Hermann Minkowski
Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: Harris Hancock
OCLC-nummer: 1016070
Opmerkingen: "Unabridged and unaltered republication of the work first published ... in 1939 ... in one volume."
"A sequel to ... Foundations of the theory of algebraic numbers."
Beschrijving: 2 v. (xix, 839 p.) illus. 22 cm.
Inhoud: Contiene: Vol. 1 - Vol. 2
Andere titels: Geometry of numbers.

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


<http://www.worldcat.org/oclc/1016070>
library:oclcnum"1016070"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
owl:sameAs<info:oclcnum/1016070>
rdf:typeschema:Book
rdfs:seeAlso
schema:about
schema:about
schema:about
rdf:typeschema:Intangible
schema:name"Minkowski, Géométrie de."
schema:about
<http://viaf.org/viaf/51771612>
rdf:typeschema:Person
schema:name"Minkowski, Hermann (1864-1909)."
schema:name"Minkowski, Hermann, 1864-1909."
schema:name"Minkowski, H. (Hermann), 1864-1909."
schema:sameAs<http://id.loc.gov/authorities/names/n86856296>
schema:about
rdf:typeschema:Intangible
schema:name"Nombres, Théorie des."
schema:about
schema:about
rdf:typeschema:Person
schema:name"Minkowski, H. (Hermann), 1864-1909"
schema:about
rdf:typeschema:Intangible
schema:name"Nombres, Théorie des."
schema:author
schema:datePublished"1964"
schema:description"Contiene: Vol. 1 - Vol. 2"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/1940823>
schema:inLanguage"en"
schema:name"Development of the Minkowski geometry of numbers."
schema:numberOfPages"839"
schema:publisher

Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.