přejít na obsah
Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads

Autor Patricia O'Brien Mathews
Vydavatel: Chicago : American Library Association, 2011.
Vydání/formát:   e-kniha : Document : Fiction : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Shrnutí:
Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings.
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Najít online exemplář

Odkazy na tento dokument

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Žánr/forma: Electronic books
Bibliography
Doplňující formát: Print version:
Mathews, Patricia O'Brien.
Fang-tastic fiction.
Chicago : American Library Association, 2011
(DLC) 2010032647
(OCoLC)664114841
Typ materiálu: Document, Fiction, Internetový zdroj
Typ dokumentu: Internet Resource, Computer File
Všichni autoři/tvůrci: Patricia O'Brien Mathews
ISBN: 9780838998946 0838998941
OCLC číslo: 720381932
Popis: 1 online resource (ix, 258 pages) : illustrations
Obsahy: Introduction --
Read-alikes: categorizing the series. Categorized by plot ; Categorized by protagonist's gender ; Categorized by protagonist's' type ; Categorized by level of violence ; Categorized by level of sensuality ; Categorized by level of humor --
Series descriptions --
Anthologies.
Jiné tituly: Fangtastic fiction
Odpovědnost: Patricia O'Brien Mathews.

Anotace:

Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings.

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/720381932> # Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads
    a schema:CreativeWork, schema:MediaObject, schema:Book ;
   library:oclcnum "720381932" ;
   library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/ilu> ;
   library:placeOfPublication <http://dbpedia.org/resource/Chicago> ; # Chicago
   rdfs:comment "Warning: This malformed URI has been treated as a string - 'http://images.contentreserve.com/ImageType-100/2756-1/{1B8BF3BF-2DBC-4433-9E52-19A89285A9E0}Img100.jpg'" ;
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/807048> ; # American fiction
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98004865> ; # Paranormal fiction
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/923773> ; # Fiction in libraries
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2009125319> ; # Fiction in libraries--United States
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1775200> ; # Paranormal fiction, American
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1775199> ; # Paranormal fiction
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/classification/Z1231> ;
   schema:about <http://dewey.info/class/016.813708037/e22/> ;
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1112872> ; # Sequels (Literature)
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2010109593> ; # Readers' advisory services--United States
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/american_fiction_21st_century> ; # American fiction--21st century
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1090615> ; # Readers' advisory services
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/reference> ; # REFERENCE
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1025584> ; # Monographic series
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1204155> ; # United States.
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Event/2000_2099> ; # 2000-2099
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98005214> ; # Paranormal fiction, American
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/monographic_series> ; # Monographic series
   schema:alternateName "Fangtastic fiction" ;
   schema:bookFormat schema:EBook ;
   schema:creator <http://viaf.org/viaf/131591432> ; # Patricia O'Brien Mathews
   schema:datePublished "2011" ;
   schema:description "Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings."@en ;
   schema:description "Introduction -- Read-alikes: categorizing the series. Categorized by plot ; Categorized by protagonist's gender ; Categorized by protagonist's' type ; Categorized by level of violence ; Categorized by level of sensuality ; Categorized by level of humor -- Series descriptions -- Anthologies."@en ;
   schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/886843518> ;
   schema:genre "Electronic books"@en ;
   schema:genre "Fiction"@en ;
   schema:genre "Bibliography"@en ;
   schema:inLanguage "en" ;
   schema:isSimilarTo <http://www.worldcat.org/oclc/664114841> ;
   schema:name "Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads"@en ;
   schema:productID "720381932" ;
   schema:publication <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/720381932#PublicationEvent/chicago_american_library_association_2011> ;
   schema:publisher <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Agent/american_library_association> ; # American Library Association
   schema:url <http://search.ebscohost.com/login.aspx?direct=true&scope=site&db=nlebk&db=nlabk&AN=314956> ;
   schema:url <http://site.ebrary.com/id/10469316> ;
   schema:url "http://images.contentreserve.com/ImageType-100/2756-1/{1B8BF3BF-2DBC-4433-9E52-19A89285A9E0}Img100.jpg" ;
   schema:url <https://www.overdrive.com/search?q=1B8BF3BF-2DBC-4433-9E52-19A89285A9E0> ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780838998946> ;
   wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/720381932> ;
    .


Related Entities

<http://dbpedia.org/resource/Chicago> # Chicago
    a schema:Place ;
   schema:name "Chicago" ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Agent/american_library_association> # American Library Association
    a bgn:Agent ;
   schema:name "American Library Association" ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2009125319> # Fiction in libraries--United States
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Fiction in libraries--United States"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2010109593> # Readers' advisory services--United States
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Readers' advisory services--United States"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98004865> # Paranormal fiction
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Paranormal fiction"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98005214> # Paranormal fiction, American
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Paranormal fiction, American"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1025584> # Monographic series
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Monographic series"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1090615> # Readers' advisory services
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Readers' advisory services"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1112872> # Sequels (Literature)
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Sequels (Literature)"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1204155> # United States.
    a schema:Place ;
   schema:name "United States." ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1775199> # Paranormal fiction
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Paranormal fiction"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1775200> # Paranormal fiction, American
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Paranormal fiction, American"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/807048> # American fiction
    a schema:Intangible ;
   schema:name "American fiction"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/923773> # Fiction in libraries
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Fiction in libraries"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/131591432> # Patricia O'Brien Mathews
    a schema:Person ;
   schema:familyName "Mathews" ;
   schema:givenName "Patricia O'Brien" ;
   schema:name "Patricia O'Brien Mathews" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780838998946>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "0838998941" ;
   schema:isbn "9780838998946" ;
    .

<http://www.worldcat.org/oclc/664114841>
    a schema:CreativeWork ;
   rdfs:label "Fang-tastic fiction." ;
   schema:description "Print version:" ;
   schema:isSimilarTo <http://www.worldcat.org/oclc/720381932> ; # Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads
    .


Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.