přejít na obsah
Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Fang-tastic fiction : twenty-first-century paranormal reads

Autor Patricia O'Brien Mathews
Vydavatel: Chicago : American Library Association, 2011.
Vydání/formát:   e-kniha : Document : Fiction : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Shrnutí:
Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings.
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Najít online exemplář

Odkazy na tento dokument

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Žánr/forma: Electronic books
Bibliography
Doplňující formát: Print version:
Mathews, Patricia O'Brien.
Fang-tastic fiction.
Chicago : American Library Association, 2011
(DLC) 2010032647
(OCoLC)664114841
Typ materiálu: Document, Fiction, Internetový zdroj
Typ dokumentu: Internet Resource, Computer File
Všichni autoři/tvůrci: Patricia O'Brien Mathews
ISBN: 9780838998946 0838998941
OCLC číslo: 720381932
Popis: 1 online resource (ix, 258 p.) : ill.
Obsahy: Introduction --
Read-alikes: categorizing the series. Categorized by plot ; Categorized by protagonist's gender ; Categorized by protagonist's' type ; Categorized by level of violence ; Categorized by level of sensuality ; Categorized by level of humor --
Series descriptions --
Anthologies.
Jiné tituly: Fangtastic fiction
Odpovědnost: Patricia O'Brien Mathews.

Anotace:

Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings.

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.
Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/720381932> # Fang-tastic fiction twenty-first-century paranormal reads
    a schema:CreativeWork, schema:MediaObject, schema:Book ;
    library:oclcnum "720381932" ;
    library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/ilu> ;
    library:placeOfPublication <http://dbpedia.org/resource/Chicago> ; # Chicago
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/807048> ; # American fiction
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98004865> ; # Paranormal fiction
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/923773> ; # Fiction in libraries
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2009125319> ; # Fiction in libraries--United States
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1775200> ; # Paranormal fiction, American
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1775199> ; # Paranormal fiction
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/classification/Z1231> ;
    schema:about <http://dewey.info/class/016.813708037/e22/> ;
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1112872> ; # Sequels (Literature)
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2010109593> ; # Readers' advisory services--United States
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/american_fiction_21st_century> ; # American fiction--21st century
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1090615> ; # Readers' advisory services
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/reference> ; # REFERENCE
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1025584> ; # Monographic series
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1204155> ; # United States.
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Event/2000_2099> ; # 2000 - 2099
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98005214> ; # Paranormal fiction, American
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Topic/monographic_series> ; # Monographic series
    schema:alternateName "Fangtastic fiction" ;
    schema:bookFormat schema:EBook ;
    schema:creator <http://viaf.org/viaf/131591432> ; # Patricia O'Brien Mathews
    schema:datePublished "2011" ;
    schema:description "Mathews uses a limited definition of paranormal, and examines works set, for the most part, in a relatively realistic modern world inhabited by both humans and paranormal beings."@en ;
    schema:description "Introduction -- Read-alikes: categorizing the series. Categorized by plot ; Categorized by protagonist's gender ; Categorized by protagonist's' type ; Categorized by level of violence ; Categorized by level of sensuality ; Categorized by level of humor -- Series descriptions -- Anthologies."@en ;
    schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/886843518> ;
    schema:genre "Electronic books"@en ;
    schema:genre "Fiction"@en ;
    schema:genre "Bibliography"@en ;
    schema:inLanguage "en" ;
    schema:isSimilarTo <http://www.worldcat.org/oclc/664114841> ;
    schema:name "Fang-tastic fiction twenty-first-century paranormal reads"@en ;
    schema:numberOfPages "258" ;
    schema:productID "720381932" ;
    schema:publication <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/720381932#PublicationEvent/chicago_american_library_association_2011> ;
    schema:publisher <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Agent/american_library_association> ; # American Library Association
    schema:url <http://search.ebscohost.com/login.aspx?direct=true&scope=site&db=nlebk&db=nlabk&AN=314956> ;
    schema:url <http://site.ebrary.com/id/10469316> ;
    schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780838998946> ;
    wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/720381932> ;
    .


Related Entities

<http://dbpedia.org/resource/Chicago> # Chicago
    a schema:Place ;
    schema:name "Chicago" ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/886843518#Agent/american_library_association> # American Library Association
    a bgn:Agent ;
    schema:name "American Library Association" ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2009125319> # Fiction in libraries--United States
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Fiction in libraries--United States"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh2010109593> # Readers' advisory services--United States
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Readers' advisory services--United States"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98004865> # Paranormal fiction
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Paranormal fiction"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh98005214> # Paranormal fiction, American
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Paranormal fiction, American"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1025584> # Monographic series
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Monographic series"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1090615> # Readers' advisory services
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Readers' advisory services"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1112872> # Sequels (Literature)
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Sequels (Literature)"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1204155> # United States.
    a schema:Place ;
    schema:name "United States." ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1775199> # Paranormal fiction
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Paranormal fiction"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1775200> # Paranormal fiction, American
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Paranormal fiction, American"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/807048> # American fiction
    a schema:Intangible ;
    schema:name "American fiction"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/923773> # Fiction in libraries
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Fiction in libraries"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/131591432> # Patricia O'Brien Mathews
    a schema:Person ;
    schema:familyName "Mathews" ;
    schema:givenName "Patricia O'Brien" ;
    schema:name "Patricia O'Brien Mathews" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780838998946>
    a schema:ProductModel ;
    schema:description "electronic bk." ;
    schema:isbn "0838998941" ;
    schema:isbn "9780838998946" ;
    .

<http://www.worldcat.org/oclc/664114841>
    a schema:CreativeWork ;
    rdfs:label "Fang-tastic fiction." ;
    schema:description "Print version:" ;
    schema:isSimilarTo <http://www.worldcat.org/oclc/720381932> ; # Fang-tastic fiction twenty-first-century paranormal reads
    .


Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.