doorgaan naar inhoud
The immortal fire Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

The immortal fire

Auteur: Anne Ursu
Uitgever: New York : Atheneum Books for Young Readers, ©2009.
Editie/Formaat:   Print book : Lagere school : Fictie : Engels : 1st edAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Samenvatting:
As Philonecron plots to destroy the gods, transform the Underworld, destroy humanity, and remodel Olympus, Mr. Metos takes thirteen-year-old cousins Charlotte and Zee to join the Prometheans, who have an age-old weapon that may help protect them.
Beoordeling:

gebaseerd op 2 waardering(en) 2 met beoordelingen

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Fantasy fiction
Proofs (Printing)
Fantasy
Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Genre: Lagere school, Fictie
Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: Anne Ursu
ISBN: 9781416905912 141690591X 9781416905929 1416905928
OCLC-nummer: 233544981
Doelgroep: Ages 8-12.
Beschrijving: 514 pages ; 22 cm.
Inhoud: Part One: Water --
Holes --
Say What? --
Missing Persons --
Epic --
Breaking and entering the Charlotte Mielswetski Way --
Rather alarming development --
Part Two: Fire --
Wild Kingdom --
And now presenting Zeus on high, father of gods and men, and lots of other stuff too --
Smoke and mirrors --
Maps and legends --
Frenemies --
Anger management --
Part Three: Earth --
Good-bye to all that --
Lair of the Prometheans --
Writing on the wall --
Behind closed doors --
Steve --
Great Escape --
Friends in high places --
Part Four: Air --
Greece is the Word --
Seek the belly button --
Heart-to-heart --
Old school --
Bread crumbs --
Sacrifice --
Dream come true --
Zeus on high --
Consequences --
Forced Entry --
Unexpected assist --
Ballad of Philonecron and Steve --
End, the Beginning --
Epilogue --
Suitable finish.
Verantwoordelijkheid: Anne Ursu.

Fragment:

As Philonecron plots to destroy the gods, transform the Underworld, destroy humanity, and remodel Olympus, Mr. Metos takes thirteen-year-old cousins Charlotte and Zee to join the Prometheans, who  Meer lezen...

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Beoordelingen van WorldCat-gebruikers (2)

Good addition to the library

door AnchorageSchools (Gepubliceerd door gebruiker WorldCat 2009-12-09) Heel goed Permalink

This book is the third in a series.  It is about two students who are told that the greek myths are real (this happens in the first two books of the series), and they then have an adventure where they save the world.  In this one they save the world from Zeus. 

  • Had u iets aan deze beoordeling?
  •   

Read-alike to Percy Jackson series

door elfgreen (Gepubliceerd door gebruiker WorldCat 2009-08-25) Redelijk Permalink

Charlotte and her cousin Zee, both in eighth grade, are very tired when this third installment of this series opens....
Meer lezen...  Meer lezen...

  • Had u iets aan deze beoordeling?
  •   
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

Alle gebruiker-tags (3)

De meest populaire tags bekijken als: Tag-list | Tag-wolk

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/233544981> # The immortal fire
    a schema:Book, schema:CreativeWork ;
   library:oclcnum "233544981" ;
   library:placeOfPublication <http://dbpedia.org/resource/New_York_City> ; # New York
   library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/nyu> ;
   rdfs:comment "Unknown 'gen' value: ejh" ;
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Topic/cousins> ; # Cousins
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/881894> ; # Cousins
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/809602> ; # Animals, Mythical
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Topic/animals_mythical> ; # Animals, Mythical
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj2002004227> ; # Animals, Mythical
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Topic/mythology_greek> ; # Mythology, Greek
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Topic/adventure_and_adventurers> ; # Adventure and adventurers
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1031804> ; # Mythology, Greek
   schema:bookEdition "1st ed." ;
   schema:bookFormat bgn:PrintBook ;
   schema:contentRating "Ages 8-12." ;
   schema:copyrightYear "2009" ;
   schema:creator <http://viaf.org/viaf/21484036> ; # Anne Ursu
   schema:datePublished "2009" ;
   schema:description "As Philonecron plots to destroy the gods, transform the Underworld, destroy humanity, and remodel Olympus, Mr. Metos takes thirteen-year-old cousins Charlotte and Zee to join the Prometheans, who have an age-old weapon that may help protect them."@en ;
   schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/139719133> ;
   schema:genre "Proofs (Printing)"@en ;
   schema:genre "Fantasy"@en ;
   schema:genre "Fantasy fiction"@en ;
   schema:genre "Fiction"@en ;
   schema:genre "Juvenile works"@en ;
   schema:inLanguage "en" ;
   schema:isPartOf <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Series/cronus_chronicles> ; # Cronus chronicles ;
   schema:isPartOf <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Series/the_cronus_chronicles> ; # The Cronus chronicles ;
   schema:name "The immortal fire"@en ;
   schema:productID "233544981" ;
   schema:publication <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/233544981#PublicationEvent/new_york_atheneum_books_for_young_readers_2009> ;
   schema:publisher <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Agent/atheneum_books_for_young_readers> ; # Atheneum Books for Young Readers
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9781416905912> ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9781416905929> ;
   wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/233544981> ;
    .


Related Entities

<http://dbpedia.org/resource/New_York_City> # New York
    a schema:Place ;
   schema:name "New York" ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Agent/atheneum_books_for_young_readers> # Atheneum Books for Young Readers
    a bgn:Agent ;
   schema:name "Atheneum Books for Young Readers" ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/139719133#Series/the_cronus_chronicles> # The Cronus chronicles ;
    a bgn:PublicationSeries ;
   schema:hasPart <http://www.worldcat.org/oclc/233544981> ; # The immortal fire
   schema:name "The Cronus chronicles ;" ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj2002004227> # Animals, Mythical
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Animals, Mythical"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1031804> # Mythology, Greek
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Mythology, Greek"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/809602> # Animals, Mythical
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Animals, Mythical"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/881894> # Cousins
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Cousins"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/21484036> # Anne Ursu
    a schema:Person ;
   schema:familyName "Ursu" ;
   schema:givenName "Anne" ;
   schema:name "Anne Ursu" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9781416905912>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "141690591X" ;
   schema:isbn "9781416905912" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9781416905929>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "1416905928" ;
   schema:isbn "9781416905929" ;
    .


Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.