přejít na obsah
Joseph Doob : a collection of mathematical articles in his memory Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Joseph Doob : a collection of mathematical articles in his memory

Autor Joseph L Doob; D L Burkholder
Vydavatel: Urbana, IL : Dept. of Mathematics, University of Illinois, ©2007.
Vydání/formát:   Kniha : EnglishZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Hodnocení:

(ještě nehodnoceno) 0 zobrazit recenze - Buďte první.

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Typ dokumentu: Book
Všichni autoři/tvůrci: Joseph L Doob; D L Burkholder
ISBN: 097469861X 9780974698618
OCLC číslo: 232302478
Poznámky: Issued as: illinois journal of mathematics, v. 50, no. 1-4.
Popis: viii, 1028 p. ; 23 cm.
Jiné tituly: Illinois journal of mathematics.
Odpovědnost: edited by Donald Burkholder.

Recenze

Recenze vložené uživatelem
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Buďte první.

Podobné dokumenty

Související předmětová hesla:(1)

Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


<http://www.worldcat.org/oclc/232302478>
library:oclcnum"232302478"
library:placeOfPublication
library:placeOfPublication
owl:sameAs<info:oclcnum/232302478>
rdf:typeschema:Book
rdfs:seeAlso
schema:about
schema:about
schema:contributor
schema:contributor
schema:copyrightYear"2007"
schema:datePublished"2007"
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/368768465>
schema:inLanguage"en"
schema:name"Joseph Doob : a collection of mathematical articles in his memory"
schema:numberOfPages"1028"
schema:publisher
schema:url
schema:workExample

Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.