přejít na obsah
Positive Solutions of Integro-Differential Inequalities
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Positive Solutions of Integro-Differential Inequalities

Autor R P Agarwal; F -H Wong; S -L Yu
Vydání/formát: Článek Článek : English
Zdroj:COMPUTERS AND MATHEMATICS WITH APPLICATIONS, 34, no. 10, (November 5, 1997): 61-70
Hodnocení:

podle 1 hodnocení 1 zobrazit recenzi

Více podobných

 

&AllPage.SpinnerRetrieving;

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Typ dokumentu Článek
Všichni autoři/tvůrci: R P Agarwal; F -H Wong; S -L Yu
ISSN:0898-1221
BL označení regálu:3394.730000
Poznámka o jazyku: English
Jednoznačný identifikátor: 202813862
Ocenění:

Recenze

Recenze vložené uživatelem

Recenze uživatele WorldCat (1)

importatn requirement

od asmamath (Publikoval uživatel WorldCat 2009-09-13) Výborné Trvalý odkaz

how can I get this thesis? I am a master student and I beg you to offer this thesis to me, please.

  • 0 z 1 lidí si myslí, že tato recenze je užitečná. Pomohla také vám? 
  •   
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Štítky všech uživatelů (1)

Zobrazit nejoblíbenější štítky jako: seznam štítků | tag cloud

Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/202813862> # Positive Solutions of Integro-Differential Inequalities
    a schema:Article, schema:CreativeWork ;
    library:oclcnum "202813862" ;
    schema:contributor <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/126115623#Person/yu_s_l> ; # S-L Yu
    schema:contributor <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/126115623#Person/wong_f_h> ; # F-H Wong
    schema:creator <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/126115623#Person/agarwal_r_p> ; # R. P. Agarwal
    schema:datePublished "1997-11-05" ;
    schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/126115623> ;
    schema:inLanguage "en" ;
    schema:isPartOf <http://worldcat.org/issn/0898-1221#34_10> ;
    schema:name "Positive Solutions of Integro-Differential Inequalities" ;
    schema:pageStart "61" ;
    schema:productID "202813862" ;
    wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/202813862> ;
    .


Related Entities

<http://worldcat.org/issn/0898-1221>
    a schema:Periodical ;
    rdfs:label "COMPUTERS AND MATHEMATICS WITH APPLICATIONS" ;
    schema:issn "0898-1221" ;
    .


Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.