přejít na obsah
Twenty boy summer Náhled dokumentu
ZavřítNáhled dokumentu
Probíhá kontrola...

Twenty boy summer

Autor Sarah Ockler
Vydavatel: New York : Little, Brown and Company, 2009. ©2009.
Vydání/formát:   book_printbook : Fiction : Střední škola : English : First editionZobrazit všechny vydání a formáty
Databáze:WorldCat
Shrnutí:
While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship.
Hodnocení:

podle 1 hodnocení 1 zobrazit recenzi

Předmětová hesla:
Více podobných

 

Vyhledat exemplář v knihovně

&AllPage.SpinnerRetrieving; Vyhledávání knihoven, které vlastní tento dokument...

Detaily

Žánr/forma: Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Typ materiálu: Fiction, Střední škola
Typ dokumentu: Book
Všichni autoři/tvůrci: Sarah Ockler
ISBN: 9780316051590 0316051594 9780316030182 031603018X
OCLC číslo: 228427159
Popis: 290 pages ; 22 cm.
Jiné tituly: 20 boy summer
Odpovědnost: by Sarah Ockler.
Více informací:

Anotace:

A debut novel about friendship, first love and grief that will appeal to fans of Sarah Dessen and Sara Zarr  Přečíst více...

Recenze

Recenze vložené uživatelem

Recenze uživatele WorldCat (1)

Interesting book with a breathtaking, heartwarming story

od AnchorageSchools (Publikoval uživatel WorldCat 2010-03-03) Výborné Trvalý odkaz

In Twenty Boy Summer, Anna, her best friend, Frankie, and Frankie's older brother, Matt are the perfect trio.  Almost. Anna has been dating Matt and keeping it a secret from Frankie.  When tragedy strikes, their trio splits; in the end, two will reunite.  To find out which two reunite,...
Přečíst více...  Přečíst více...

  • 1 z 1 lidí si myslí, že tato recenze je užitečná. Pomohla také vám? 
  •   
Nahrávání recenzí GoodReads...
Přebírání recenzí DOGO books...

Štítky

Štítky všech uživatelů (2)

Zobrazit nejoblíbenější štítky jako: seznam štítků | tag cloud

Potvrdit tento požadavek

Tento dokument jste si již vyžádali. Prosím vyberte Ok pokud chcete přesto v žádance pokračovat.

Propojená data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/228427159> # Twenty boy summer
    a schema:Book, schema:CreativeWork ;
   library:oclcnum "228427159" ;
   library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/nyu> ;
   rdfs:comment "Unknown 'gen' value: shs" ;
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/best_friends> ; # Best friends
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85119431> ; # Secrecy
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Place/california> ; # California
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1110644> ; # Secrecy
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/vacations_california> ; # Vacations--California
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96006094> ; # Secrets
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/935174> ; # Friendship
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj97003284> ; # Best friends
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1163528> ; # Vacations
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96005569> ; # Friendship
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1204928> ; # California.
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/vacations> ; # Vacations
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/830870> ; # Best friends
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/947883> ; # Grief
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/friendship> ; # Friendship
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/925778> ; # First loves
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/grief> ; # Grief
   schema:alternateName "20 boy summer" ;
   schema:author <http://viaf.org/viaf/78250725> ; # Sarah Ockler
   schema:bookEdition "First edition." ;
   schema:bookFormat bgn:PrintBook ;
   schema:copyrightYear "2009" ;
   schema:datePublished "2009" ;
   schema:description "While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship."@en ;
   schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/137860405> ;
   schema:genre "Fiction"@en ;
   schema:genre "Juvenile works"@en ;
   schema:inLanguage "en" ;
   schema:name "Twenty boy summer"@en ;
   schema:productID "228427159" ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780316051590> ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780316030182> ;
   wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/228427159> ;
    .


Related Entities

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96005569> # Friendship
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Friendship"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj97003284> # Best friends
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Best friends"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1110644> # Secrecy
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Secrecy"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1163528> # Vacations
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Vacations"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1204928> # California.
    a schema:Place ;
   schema:name "California." ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/830870> # Best friends
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Best friends"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/925778> # First loves
    a schema:Intangible ;
   schema:name "First loves"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/935174> # Friendship
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Friendship"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/947883> # Grief
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Grief"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/78250725> # Sarah Ockler
    a schema:Person ;
   schema:familyName "Ockler" ;
   schema:givenName "Sarah" ;
   schema:name "Sarah Ockler" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780316030182>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "031603018X" ;
   schema:isbn "9780316030182" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780316051590>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "0316051594" ;
   schema:isbn "9780316051590" ;
    .


Content-negotiable representations

Zavřít okno

Prosím přihlaste se do WorldCat 

Nemáte účet? Můžete si jednoduše vytvořit bezplatný účet.