doorgaan naar inhoud
Twenty boy summer Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Twenty boy summer

Auteur: Sarah Ockler
Uitgever: New York : Little, Brown and Company, 2009. ©2009.
Editie/Formaat:   Boek : Fictie : Middelbare school : Engels : First editionAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Samenvatting:
While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship.
Beoordeling:

gebaseerd op 1 waardering(en) 1 met een beoordeling

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Genre: Fictie, Middelbare school
Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: Sarah Ockler
ISBN: 9780316051590 0316051594 9780316030182 031603018X
OCLC-nummer: 228427159
Beschrijving: 290 pages ; 22 cm.
Andere titels: 20 boy summer
Verantwoordelijkheid: by Sarah Ockler.
Meer informatie:

Fragment:

A debut novel about friendship, first love and grief that will appeal to fans of Sarah Dessen and Sara Zarr  Meer lezen...

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Beoordelingen van WorldCat-gebruikers (1)

Interesting book with a breathtaking, heartwarming story

door AnchorageSchools (Gepubliceerd door gebruiker WorldCat 2010-03-03) Heel goed Permalink

In Twenty Boy Summer, Anna, her best friend, Frankie, and Frankie's older brother, Matt are the perfect trio.  Almost. Anna has been dating Matt and keeping it a secret from Frankie.  When tragedy strikes, their trio splits; in the end, two will reunite.  To find out which two reunite,...
Meer lezen...  Meer lezen...

  • 1 van 1 mensen vonden deze beoordeling nuttig. Had u er iets aan? 
  •   
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

Alle gebruiker-tags (2)

De meest populaire tags bekijken als: Tag-list | Tag-wolk

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


<http://www.worldcat.org/oclc/228427159>
library:oclcnum"228427159"
library:placeOfPublication
owl:sameAs<info:oclcnum/228427159>
rdf:typeschema:Book
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:about
schema:bookEdition"First edition."
schema:copyrightYear"2009"
schema:creator
schema:datePublished"2009"
schema:description"While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship."@en
schema:exampleOfWork<http://worldcat.org/entity/work/id/137860405>
schema:genre"Juvenile works"@en
schema:genre"Juvenile works."@en
schema:genre"Fiction"@en
schema:genre"Fiction."@en
schema:inLanguage"en"
schema:name"20 boy summer"@en
schema:name"Twenty boy summer"@en
schema:url
schema:workExample
schema:workExample

Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.