doorgaan naar inhoud
Twenty boy summer Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Twenty boy summer

Auteur: Sarah Ockler
Uitgever: New York : Little, Brown and Company, 2009. ©2009.
Editie/Formaat:   Print book : Fictie : Middelbare school : Engels : First editionAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Database:WorldCat
Samenvatting:
While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship.
Beoordeling:

gebaseerd op 1 waardering(en) 1 met een beoordeling

Onderwerpen
Meer in deze trant

 

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Genre: Fictie, Middelbare school
Soort document: Boek
Alle auteurs / medewerkers: Sarah Ockler
ISBN: 9780316051590 0316051594 9780316030182 031603018X
OCLC-nummer: 228427159
Beschrijving: 290 pages ; 22 cm.
Andere titels: 20 boy summer
Verantwoordelijkheid: by Sarah Ockler.
Meer informatie:

Fragment:

A debut novel about friendship, first love and grief that will appeal to fans of Sarah Dessen and Sara Zarr  Meer lezen...

Beoordelingen

Beoordelingen door gebruikers

Beoordelingen van WorldCat-gebruikers (1)

Interesting book with a breathtaking, heartwarming story

door AnchorageSchools (Gepubliceerd door gebruiker WorldCat 2010-03-03) Heel goed Permalink

In Twenty Boy Summer, Anna, her best friend, Frankie, and Frankie's older brother, Matt are the perfect trio.  Almost. Anna has been dating Matt and keeping it a secret from Frankie.  When tragedy strikes, their trio splits; in the end, two will reunite.  To find out which two reunite,...
Meer lezen...  Meer lezen...

  • 1 van 1 mensen vonden deze beoordeling nuttig. Had u er iets aan? 
  •   
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

Alle gebruiker-tags (2)

De meest populaire tags bekijken als: Tag-list | Tag-wolk

Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/228427159> # Twenty boy summer
    a schema:Book, schema:CreativeWork ;
   library:oclcnum "228427159" ;
   library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/nyu> ;
   rdfs:comment "Unknown 'gen' value: shs" ;
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/best_friends> ; # Best friends
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85119431> ; # Secrecy
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Place/california> ; # California
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1110644> ; # Secrecy
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/vacations_california> ; # Vacations--California
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96006094> ; # Secrets
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/935174> ; # Friendship
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj97003284> ; # Best friends
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1163528> ; # Vacations
   schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96005569> ; # Friendship
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1204928> ; # California.
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/vacations> ; # Vacations
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/830870> ; # Best friends
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/947883> ; # Grief
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/friendship> ; # Friendship
   schema:about <http://id.worldcat.org/fast/925778> ; # First loves
   schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/137860405#Topic/grief> ; # Grief
   schema:alternateName "20 boy summer" ;
   schema:author <http://viaf.org/viaf/78250725> ; # Sarah Ockler
   schema:bookEdition "First edition." ;
   schema:bookFormat bgn:PrintBook ;
   schema:copyrightYear "2009" ;
   schema:datePublished "2009" ;
   schema:description "While on vacation in California, sixteen-year-old best friends Anna and Frankie conspire to find a boy for Anna's first kiss, but Anna harbors a painful secret that threatens their lighthearted plan and their friendship."@en ;
   schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/137860405> ;
   schema:genre "Fiction"@en ;
   schema:genre "Juvenile works"@en ;
   schema:inLanguage "en" ;
   schema:name "Twenty boy summer"@en ;
   schema:productID "228427159" ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780316051590> ;
   schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780316030182> ;
   wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/228427159> ;
    .


Related Entities

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96005569> # Friendship
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Friendship"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj97003284> # Best friends
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Best friends"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1110644> # Secrecy
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Secrecy"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1163528> # Vacations
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Vacations"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1204928> # California.
    a schema:Place ;
   schema:name "California." ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/830870> # Best friends
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Best friends"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/925778> # First loves
    a schema:Intangible ;
   schema:name "First loves"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/935174> # Friendship
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Friendship"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/947883> # Grief
    a schema:Intangible ;
   schema:name "Grief"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/78250725> # Sarah Ockler
    a schema:Person ;
   schema:familyName "Ockler" ;
   schema:givenName "Sarah" ;
   schema:name "Sarah Ockler" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780316030182>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "031603018X" ;
   schema:isbn "9780316030182" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780316051590>
    a schema:ProductModel ;
   schema:isbn "0316051594" ;
   schema:isbn "9780316051590" ;
    .


Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.