doorgaan naar inhoud
The usual suspects Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

The usual suspects

Auteur: Maurice Broaddus
Uitgever: New York, NY : Katherine Tegen Books, an imprint of HarperCollinsPublishers, [2019] ©2019
Editie/Formaat:   Gedrukt boek : Lagere school : Fictie : Engels : First editionAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Samenvatting:
"Thelonius Mitchell is tired of being labeled. He's in special ed, separated from the "normal" kids at school who don't have any "issues." That's enough to make all the teachers and students look at him and his friends with a constant side-eye. (Although his disruptive antics and pranks have given him a rep too.) When a gun is found at a neighborhood hangout, Thelonius and his pals become instant suspects. Thelonius  Meer lezen...
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Children's stories
Detective and mystery fiction
Fiction
Juvenile works
Juvenile fiction
Genre: Lagere school, Fictie
Soort document Boek
Alle auteurs / medewerkers: Maurice Broaddus
ISBN: 9780062796318 0062796313
OCLC-nummer: 1049796562
Doelgroep 008-012
Beschrijving: 280 pages ; 22 cm
Verantwoordelijkheid: Maurice Broaddus

Fragment:

Fans of Jason Reynolds and Sharon M. Draper are sure to love this smart, funny, and honest contemporary middle-grade novel about a kid who tries to set the record straight when he and his friends are  Meer lezen...

Beoordelingen

Professionele beoordelingen

Synopsis uitgever

"A rare and much-needed glimpse into the world of exceptional learners."--School Library Journal "[Broaddus] sheds revealing light on the nature of systemic profiling, based on class, race, and Meer lezen...

 
Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/1049796562> # The usual suspects
    a schema:CreativeWork, schema:Book ;
    library:oclcnum "1049796562" ;
    library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/nyu> ;
    rdfs:comment "Unknown 'gen' value: ejh" ;
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/special_education_schools> ; # Special education schools
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/detective_and_mystery_stories> ; # Detective and mystery stories
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_social_themes_prejudice_&_racism> ; # JUVENILE FICTION / Social Themes / Prejudice & Racism
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_school_&_education> ; # JUVENILE FICTION / School & Education
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/loyalty> ; # Loyalty
    schema:about <http://dewey.info/class/813.54/e23/> ;
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_people_&_places_united_states_african_american> ; # JUVENILE FICTION / People & Places / United States / African American
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/firearms> ; # Firearms
    schema:author <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Person/broaddus_maurice> ; # Maurice Broaddus
    schema:bookEdition "First edition." ;
    schema:bookFormat bgn:PrintBook ;
    schema:contentRating "008-012" ;
    schema:copyrightYear "2019" ;
    schema:datePublished "2019" ;
    schema:description ""Thelonius Mitchell is tired of being labeled. He's in special ed, separated from the "normal" kids at school who don't have any "issues." That's enough to make all the teachers and students look at him and his friends with a constant side-eye. (Although his disruptive antics and pranks have given him a rep too.) When a gun is found at a neighborhood hangout, Thelonius and his pals become instant suspects. Thelonius may be guilty of pulling crazy stunts at school, but a criminal? T isn't about to let that label stick."--Amazon."@en ;
    schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/5398641547> ;
    schema:genre "Juvenile works"@en ;
    schema:genre "Detective and mystery fiction"@en ;
    schema:genre "Children's stories"@en ;
    schema:genre "Fiction"@en ;
    schema:inLanguage "en" ;
    schema:name "The usual suspects"@en ;
    schema:productID "1049796562" ;
    schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780062796318> ;
    wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/1049796562> ;
    .


Related Entities

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Person/broaddus_maurice> # Maurice Broaddus
    a schema:Person ;
    schema:familyName "Broaddus" ;
    schema:givenName "Maurice" ;
    schema:name "Maurice Broaddus" ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/detective_and_mystery_stories> # Detective and mystery stories
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Detective and mystery stories"@en ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_people_&_places_united_states_african_american> # JUVENILE FICTION / People & Places / United States / African American
    a schema:Intangible ;
    schema:name "JUVENILE FICTION / People & Places / United States / African American"@en ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_school_&_education> # JUVENILE FICTION / School & Education
    a schema:Intangible ;
    schema:name "JUVENILE FICTION / School & Education"@en ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/juvenile_fiction_social_themes_prejudice_&_racism> # JUVENILE FICTION / Social Themes / Prejudice & Racism
    a schema:Intangible ;
    schema:name "JUVENILE FICTION / Social Themes / Prejudice & Racism"@en ;
    .

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/5398641547#Topic/special_education_schools> # Special education schools
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Special education schools"@en ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780062796318>
    a schema:ProductModel ;
    schema:isbn "0062796313" ;
    schema:isbn "9780062796318" ;
    .


Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.