doorgaan naar inhoud
Violet and Victor write the best-ever bookworm book Voorbeeldweergave van dit item
SluitenVoorbeeldweergave van dit item
Bezig met controle...

Violet and Victor write the best-ever bookworm book

Auteur: Alice Kuipers; Bethanie Deeney Murguia
Uitgever: New York ; Boston : Little, Brown and Company, [2014] ©2014
Editie/Formaat:   Gedrukt boek : Fictie : Peuterschool : Engels : First editionAlle edities en materiaalsoorten bekijken.
Samenvatting:
Violet and Victor Small are twins on a mission: to write the best book in the whole, entire world -- together! Victor is reluctant, but Violet is determined, and soon the ideas can't come quickly enough. They begin to write a story about a hungry Bookworm who is eating all the books in the library. Thanks to Victor's brilliant ideas, Violet is able to save the day (and the library). This story-within-a-story is  Meer lezen...
Beoordeling:

(nog niet beoordeeld) 0 met beoordelingen - U bent de eerste

Onderwerpen
Meer in deze trant

Zoeken naar een in de bibliotheek beschikbaar exemplaar

&AllPage.SpinnerRetrieving; Bibliotheken met dit item worden gezocht…

Details

Genre/Vorm: Children's stories
Picture books for children
Fiction
Juvenile works
Picture books
Juvenile fiction
Genre: Fictie, Peuterschool
Soort document Boek
Alle auteurs / medewerkers: Alice Kuipers; Bethanie Deeney Murguia
ISBN: 9780316212007 0316212008
OCLC-nummer: 823387396
Doelgroep Ages 3-6.
Beschrijving: 36 unnumbered pages : color illustrations ; 21 x 26 cm
Verantwoordelijkheid: written by Alice Kuipers ; illustrated by Bethanie Deeney Murguia.

Fragment:

A book about the importance of imagination and the joy of telling stories, in the vein of The Stinky Cheese Man and Interrupting Chicken  Meer lezen...

Beoordelingen

Professionele beoordelingen

Synopsis uitgever

"Clever fare for aspiring bookworms (especially siblings)." ""Kirkus""" "Murguia creates extravagant visual representations of the possibilities that await readers (and writers) of Meer lezen...

 
Beoordelingen door gebruikers
Beoordelingen van GoodReads worden opgehaald...
Bezig met opvragen DOGObooks-reviews...

Tags

U bent de eerste.
Bevestig deze aanvraag

Misschien heeft u dit item reeds aangevraagd. Selecteer a.u.b. Ok als u toch wilt doorgaan met deze aanvraag.

Gekoppelde data


Primary Entity

<http://www.worldcat.org/oclc/823387396> # Violet and Victor write the best-ever bookworm book
    a schema:CreativeWork, schema:Book ;
    library:oclcnum "823387396" ;
    library:placeOfPublication <http://id.loc.gov/vocabulary/countries/nyu> ;
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1159851> ; # Twins
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/839671> ; # Brothers and sisters
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/822442> ; # Authorship
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96004933> ; # Brothers and sisters
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/authorship> ; # Authorship
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85122221> ; # Sibling rivalry
    schema:about <http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85010030> ; # Authorship
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/libraries> ; # Libraries
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/authorship_fiction> ; # Authorship--Fiction
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/997341> ; # Libraries
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/siblings> ; # Siblings
    schema:about <http://id.worldcat.org/fast/1118007> ; # Sibling rivalry
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/brothers_and_sisters> ; # Brothers and sisters
    schema:about <http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/twins> ; # Twins
    schema:audience <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/823387396#Audience> ;
    schema:author <http://viaf.org/viaf/6128133> ; # Alice Kuipers
    schema:bookEdition "First edition." ;
    schema:bookFormat bgn:PrintBook ;
    schema:contentRating "Ages 3-6." ;
    schema:datePublished "2014" ;
    schema:description "Violet and Victor Small are twins on a mission: to write the best book in the whole, entire world -- together! Victor is reluctant, but Violet is determined, and soon the ideas can't come quickly enough. They begin to write a story about a hungry Bookworm who is eating all the books in the library. Thanks to Victor's brilliant ideas, Violet is able to save the day (and the library). This story-within-a-story is filled with good-natured sibling rivalry, and focuses on the spirit of cooperation, the satisfaction of a job well-done, and the magic of storytelling."@en ;
    schema:exampleOfWork <http://worldcat.org/entity/work/id/2198772104> ;
    schema:genre "Picture books"@en ;
    schema:genre "Children's stories"@en ;
    schema:genre "Juvenile works"@en ;
    schema:genre "Fiction"@en ;
    schema:genre "Picture books for children"@en ;
    schema:illustrator <http://viaf.org/viaf/120447257> ; # Bethanie Deeney Murguia
    schema:inLanguage "en" ;
    schema:name "Violet and Victor write the best-ever bookworm book"@en ;
    schema:productID "823387396" ;
    schema:workExample <http://worldcat.org/isbn/9780316212007> ;
    umbel:isLike <http://bnb.data.bl.uk/id/resource/GBB4B3124> ;
    wdrs:describedby <http://www.worldcat.org/title/-/oclc/823387396> ;
    .


Related Entities

<http://experiment.worldcat.org/entity/work/data/2198772104#Topic/authorship_fiction> # Authorship--Fiction
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Authorship--Fiction"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85010030> # Authorship
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Authorship"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sh85122221> # Sibling rivalry
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Sibling rivalry"@en ;
    .

<http://id.loc.gov/authorities/subjects/sj96004933> # Brothers and sisters
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Brothers and sisters"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1118007> # Sibling rivalry
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Sibling rivalry"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/1159851> # Twins
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Twins"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/822442> # Authorship
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Authorship"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/839671> # Brothers and sisters
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Brothers and sisters"@en ;
    .

<http://id.worldcat.org/fast/997341> # Libraries
    a schema:Intangible ;
    schema:name "Libraries"@en ;
    .

<http://viaf.org/viaf/120447257> # Bethanie Deeney Murguia
    a schema:Person ;
    schema:familyName "Murguia" ;
    schema:givenName "Bethanie Deeney" ;
    schema:name "Bethanie Deeney Murguia" ;
    .

<http://viaf.org/viaf/6128133> # Alice Kuipers
    a schema:Person ;
    schema:birthDate "1979" ;
    schema:familyName "Kuipers" ;
    schema:givenName "Alice" ;
    schema:name "Alice Kuipers" ;
    .

<http://worldcat.org/isbn/9780316212007>
    a schema:ProductModel ;
    schema:isbn "0316212008" ;
    schema:isbn "9780316212007" ;
    .


Content-negotiable representations

Venster sluiten

Meld u aan bij WorldCat 

Heeft u geen account? U kunt eenvoudig een nieuwe gratis account aanmaken.